Nettsted Limited Şirketi

Hakkımızda

Nettsted ile BaşarıGelişimBüyüme

Biz Kimiz?

2017 Aralık ayında Balıkesir’de şahıs firması kurulan firmamız, internet reklamcılığı, marka tanıtımı, kurumsal kimlik, web yazılım, hosting, arama motoru çalışmaları, seo danışmanlığı gibi sektörlerde faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke olarak benimseyen Sönmez Ajans, bu memnuniyeti sağlayabilmek ve sorularınızı cevaplayabilmek için, 7/24 Telefon, Skype ve WhatsApp destek hattı oluşturmuştur. Sönmez Ajans şu an İngilizce ve Türkçe dillerinde hizmetlerini sağlayabilmektedir.  Balıkesir’de faaliyet gösteren firmamızın yerli ve yabancı müşterileri ve iş ortakları bulunmaktadır.

2018’in Temmuz ayında limited şirketi olan firmamız, artık Nettsted Limited Şirketi ünvanıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Türkiye’de bütün webmasterları SEO hakkında bilgilendirmek ve bilinçli tasarımcılar yetişmesini sağlamak öncelikli hedefimizdir. Özellikle yurt dışında faaliyet gösteren firmamızın Asya ve Güney Amerika’da daha fazla kitlelere ulaşması ve firmamızı dünyanın önde gelen web tasarım ve seo firmaları arasına sokmak da belli başlı hedeflerimizdendir.

Firmamız müşteri ilişkilerine önem vermektedir. Bu yüzden müşterilerimizin memnuniyeti her firma için olduğu gibi bizim için de esastır. Bunun yanında hizmetimiz ile müşterilerimize SEO ve Tasarım açısından maksimum fayda sağlamak da bizim için önemlidir.

HTML/CSS
100%
Dizayn
100%
WordPress Bilgisi
100%
Grafik Dizayn
100%

Bizim Hikayemiz

Sönmez Ajans olarak başlayan ve Nettsted Limited Şirketi olarak devam eden şirketimizin hikayesi.

2018

Büyüdük!

Büyüdük!

2018 yılının temmuz ayında şirketimiz büyümüş ve tarafımızca limited şirketi olma kararı alınmıştır. Şirketimiz artık Nettsted Limited Şirketi olarak Balıkesir, Karesi ilçesinde Nettsted Limited Şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

2018

Nettsted Montenegro

Nettsted Montenegro

2018 yılında şirketimiz faaliyetlerini Avrupa’nın küçük ülkelerinden Karadağ’da da devam ettirmeye başladı. Rusya, Sırbistan ve Amerika’dan daha çok iş ortağı ve müşteri edindik.

2017

Kuruluş

Kuruluş

2017 yılında şirketimiz Sönmez Ajans adında kurulmuştur.